منوهای نصب در پنل مدیریت

نخستین کارگاه آموزشی بین المللی مدیریت تدریس و یادگیری در فضای مجازی توسط مرکز آموزش های آزاد و تخصصی دانشگاه بین المللی چابهار برگزار شد.

نخستین کارگاه آموزشی بین المللی مدیریت تدریس و یادگیری در فضای مجازی توسط مرکز آموزش های آزاد و تخصصی دانشگاه بین المللی چابهار برگزار شد.

این کارگاه آموزشی آنلاین سه روزه، به منظور توانمندسازی مدیران و کارشناسان ارشد آموزشی سازمان های دولتی و نیز بروزرسانی دانش اعضای هیات علمی دانشگاه ها در حوزه تدریس مجازی با حضور 9 استاد از ایران، کانادا، آفریقای جنوبی و اروپا و استقبال مدیران دولتی و نیز اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی بین المللی که از تاریخ 22 تا 24 تیرماه 1400 در بستر اسکای روم برگزار شد به سرفصل هایی همچون چالش های یادگیری الکترونیکی در دوره همه گیری کرونا، تصورات نادرست از ابزارهای یادگیری، استفاده بهینه از ابزارهای الکترونیکی، چالش های تولید محتوای دیجیتال، استاندارد و چارچوب تولید محتوای دیجیتال، درک فعالیت های تدریس در فضای مجازی، مدیریت آموزش مجازی، و سنجش اثربخشی آموزش الکترونیکی پرداخته شد. سرفصل های فوق با توجه به نیازسنجی های آموزشی که پیش از این صورت گرفته بود و با راهبری علمی شرکت دانش بنیان آینده آموزان آتا تعیین شده بود.
شایان ذکر است نظر به استقبال صاحبنظران و دست اندرکاران آموزش مجازی کشور، برنامه ریزی برای دومین کارگاه آموزشی مدیریت و یادگیری در فضای مجازی آغاز شده است.

🏛️ مرکز آموزش های آزاد و تخصصی دانشگاه بین المللی چابهار 🏛️

🌐 www.spc.iuc.ac.ir
☎️ 05434288006
http://instagram.com/spc.iuc.ac.ir

جولای 29, 2021

0 پاسخ به "نخستین کارگاه آموزشی بین المللی مدیریت تدریس و یادگیری در فضای مجازی توسط مرکز آموزش های آزاد و تخصصی دانشگاه بین المللی چابهار برگزار شد."

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان