منوهای نصب در پنل مدیریت

اقتصاد و کارآفرینی صنایع دستی زودبازده گردشگری روستایی (ویژه دهیاران)

دوره آموزشی آنلاین

اقتصاد و کارآفرینی صنایع دستی زودبازده گردشگری روستایی (ویژه دهیاران)

با یک نگاه کلی می توان به این نتیجه رسید که هزینه ایجاد یک شغل پایدار در ایران گران و دهک‌های پایین جامعه بدون حمایت مستقیم دولت قادر به کارآفرینی و اشتغال زایی نیستند به عبارتی برای پایین آوردن نرخ بیکاری با تکیه بر رونق تولید دو استراتژی کلی وجود دارد، یا تمام بودجه کشور صرف راه اندازی کارخانجات مختلف و کارگاه های متعدد در هر شهر و روستایی شود که این فرضیه با توجه به هزینه های سرسام آور، پیش از آغاز محکوم به شکست است و یا اینکه کشور وارد فاز تازه ای از مشاغل مویرگی و ریزکارگاهی شود چیزی که امروزه از آن به عنوان مشاغل خانگی یاد می شود مشاغل پایداری که به گفته کارشناسان برای راه اندازی آن کمتر از دو میلیون تومان هزینه لازم است.

اما سوال بزرگ اینجاست که آیا تمامی مشاغل خانگی پتانسیل یک کار پایدار را دارند و آیا مشاغل مویرگی هماهنگی های لازم را با اسناد بالادستی نظیر اقتصاد مقاومتی با نگاه درون زایی و برون گرایی را دارد؟

به باور بسیاری از صاحب نظران تنها مشاغلی که ظرفیت تولید ثروت و ایجاد زمینه ورود به بازارهای بین المللی را دارد حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است، حوزه ای که در آن ایجاد شغل ساده، آموزش ها کم هزینه و محصولات ارزان است.

در این میان صنایع‌دستی بیش از سایر حوزه‌ها ظرفیت و پتانسیل ایجاد اشتغال زودبازده و پایدار را دارد، هرچند نباید این نکته را فراموش کرد که در این بخش نیز حمایت و پشتیبانی دستگاه‌های مسئول و پیگیری قوانین حامی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

با توجه به اهمیت این مبحث، این نشست که با همکاری دانشگاه بین المللی چابهار و سازمان منطقه آزاد تجاری چابهار برگزار میشود.

 

درباره مدرس این کارگاه آموزشی بیشتر بدانیم:

سرکار خانم فهیمه شهرکی

مربی سازمان فنی و حرفه ای استان سیستان و. بلوچستان

 

تاریخ21 اردیبهشت ماه 1401
زمان ساعت 18 تا 20
گواهینامههمراه با اعطای گواهینامه پایان دوره معتبر از دانشگاه بین المللی چابهار
نحوه برگزاری آنلاینبرگزاری از طریق skyroom بدون نیاز به نصب نرم افزار

ثبت نام

نحوه ثبت نام:

  • برگزاری این کارگاه به صورت کاملا آنلاین می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس از موبایل، یا تب لت، یا لپ تاپ و کامپیوتر متصل به اینترنت استفاده فرمایید.
  • برای ثبت نام در این دوره آموزشی بر روی گزینه “ثبت نام آنلاین” کلیک نمایید و مراحل آن را طی نمایید.
  • پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از 30 دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. این دوره آموزشی از طریق محیط کلاس آنلاین skyroom برگزار می گردد و نیازی به نصب نرم افزار ندارد.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره آموزشی می توانید با شماره 05434288006 با ما در تماس باشید.

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !
قيمت تومان شرکت در دوره97 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 هفته, 3 روزها
  • 99 ظرفیت
0 دیدگاه
2 دانشجو
طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان