منوهای نصب در پنل مدیریت

الگوهای رفتاری درست جهت حفاظت از میراث فرهنگی و زیست محیطی

دوره آموزشی آنلاین

الگوهای رفتاری درست جهت حفاظت از میراث فرهنگی و زیست محیطی

یکی از مسائل روز جهان مسئله حفظ محیط زیست است. فاجعه زیست محیطی نه تنها آرامش و امنیت را از زندگی انسان می رباید، بلکه سلامتی و هستی را تهدید می کند. پژوهش حاضر با هدف مرور نقش عوامل فرهنگی بر رفتارهای زیست محیطی و توسعه پایدار انجام گرفته است. روش تحقیق از نوع کتابخانه ای و مراجعه به اسناد و کتب می باشد. حفاظت از محیط زیست نه تنها به عنوان جزء تفکیک ناپذیر توسعه پایدار، بلکه به عنوان ارزش بنیادین مورد نیاز نسل امروز و نسل های آتی مورد پذیرش و تاکید قرار گرفته است. مصادیق ناپایدار همانند استفاده نامناسب از انرژی و یا انرژی های نامناسب، بهره برداری و تخریب بی رویه منابع پایه، فقر، افزایش جمعیت، الگوهای نامعقول تولید و مصرف، افزایش آلودگی ها و … عمدتا مشکلات محیط زیست نیز محسوب می شوند و ناگریز حفاظت محیط زیست و توسعه پایدار اهمیت روزافزون می یابد. بنابراین کسانی که به آینده کره زمین و حفظ موجودیت آن علاقمندند در صدد رفع ناپایداری فوق و بهبود کیفیت محیط زیست برآمدند. در یک نتیجه کلی می توان گفت که فرهنگ عامل تعیین کننده رفتارهای افراد در یک جامعه است و رفتارهای زیست محیطی تک تک افراد نشات گرفته از این عامل مهم می باشد و رفتار صحیح زیست محیطی سبب می گردد افراد بیشتر به محیط زیست اهمیت بدهند و برای داشتن محیط زیستی سالم و همسو با توسعه پایدار گام بردارند.

توجه به اهمیت این مبحث، این نشست که با همکاری دانشگاه بین المللی چابهار و سازمان منطقه آزاد تجاری چابهار برگزار میشود.

درباره مدرس  این کارگاه آموزشی بیشتر بدانیم:

سرکار خانم فهیمه شهرکی

مربی رسمی سازمان فنی و حرفه ای

 

تاریخ20 اردیبهشت ماه 1401
زمانساعت 18 الی 20
گواهینامههمراه با اعطای گواهینامه پایان دوره معتبر از دانشگاه بین المللی چابهار
نحوه برگزاری آنلاینبرگزاری از طریق skyroom بدون نیاز به نصب نرم افزار

 

ثبت نام

نحوه ثبت نام:

  • برگزاری این کارگاه به صورت کاملا آنلاین می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس از موبایل، یا تب لت، یا لپ تاپ و کامپیوتر متصل به اینترنت استفاده فرمایید.
  • برای ثبت نام در این دوره آموزشی بر روی گزینه “ثبت نام آنلاین” کلیک نمایید و مراحل آن را طی نمایید.
  • پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از 30 دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. این دوره آموزشی از طریق محیط کلاس آنلاین skyroom برگزار می گردد و نیازی به نصب نرم افزار ندارد.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره آموزشی می توانید با شماره 05434288006 با ما در تماس باشید.

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !
قيمت تومان شرکت در دوره97 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 هفته, 3 روزها
  • 100 ظرفیت
0 دیدگاه
3 دانشجو
طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان
X