منوهای نصب در پنل مدیریت

بازاریابی داخلی به روش های سنتی برای محصول خرما

وبینار آموزشی آنلاین بازاریابی داخلی به روش های سنتی برای محصول خرما

مهمترين و اصلي ترين تنگناهــاي بازاريابي و فــروش محصولات نخيــلات، از عــدم وجود تشــكيلات و ســازماندهي مناســب در بيــن توليد كنندگان ناشي مي شود؛ زيرا تاكنون هيچ تشكل يا شــركت با برنامه اي مناسب و يا حتي حركت گروهي چشمگير و مؤثري بدين منظور تحقق نيافته اســت. فقــدان فعاليت مســتمر مؤسسات و شركت هاي دست اندركار بازاريابي و خريداران منفرد جهت تنظيم يك برنامه مدون خريد محصــول در نقاط مختلف كشــور و آغاز فعاليت هاي مناسب صادراتي از مسائل اصلي در بازاريابي خرماست . تبليغات، هنر و فن رســاندن يك پيام و القاي يك فكر به افراد مورد نظر به طور مؤثر اســت. هدف از تبليغات افزايش فروش و سهم بازار بالا بردن سطح سود و درآمد بيشتر، تقويت زمينه هاي موجود براي جلب افراد به ايده ها، كالاها و خدمات ارائه شده و همچنين جهت دادن به علايق و انگيزه ها و رفتار مصرف كنندگان به منظور ايجاد تقاضاي بيشتر اســت. طبيعت اوليه تبليغات اين اســت كه به

با توجه به اهمیت این مبحث، در این دوره آموزشی که با همکاری دانشگاه بین المللی چابهار و شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان برگزار میشود، برآنیم تا با بیان اصول  بازاریابی داخلی به روش های سنتی برای محصول خرما ویژه واحدهای صنعتی، به سوالات آنها پاسخ دهیم.

 

درباره سخنران این کارگاه آموزشی بیشتر بدانیم:

سرکار خانم فهیمه سالاری

مشاور در حوزه آموزشی انجمن خرمای استان کرمان

اگر به دوره آموزشی  بازاریابی داخلی به روش های سنتی برای محصول خرما  علاقه مند هستید، شما را به ثبت نام در این دوره آموزشی دعوت می کنیم:

تاریخیکشنبه 11 آبان الی دوشنبه 12 آبان ماه 1400
ساعت10 تا 12
هزینهواحدهای صنعتی مستقر در شرکت شهرک های صنعتی می توانند با ارائه اطلاعات خود به صورت کاملا رایگان ثبت نام کنند.
گواهینامههمراه با اعطای گواهینامه پایان دوره معتبر از دانشگاه بین المللی چابهار
برگزاریبرگزاری از طریق skyroom به صورت کاملا آنلاین

 

نحوه ثبت نام در این وبینار:

  • برگزاری این کارگاه به صورت کاملا آنلاین می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس از موبایل، یا تب لت، یا لپ تاپ و کامپیوتر متصل به اینترنت استفاده فرمایید.
  • هزینه شرکت در این وبینار آموزشی، برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان، رایگان می باشد.
  • برای ثبت نام در این دوره آموزشی بر روی گزینه “ثبت نام آنلاین” کلیک نمایید و مراحل آن را طی نمایید.
  • پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از 30 دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. این دوره آموزشی از طریق محیط کلاس آنلاین skyroom برگزار می گردد و نیازی به نصب نرم افزار ندارد.

ثبت نام

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !
قيمت تومان شرکت در دوره85 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 هفته, 3 روزها
  • 100 ظرفیت
0 دیدگاه
15 دانشجو
طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان