منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بسته بندی محصول با رویکرد تاثیرگذاری بر فروش

دوره آموزشی آنلاین

بسته بندی محصول با رویکرد تاثیرگذاری بر فروش

بسته بندی فرایند طراحی و تولید ظرف نگه دارنده محصول است که یک ابزار مهم و موثر فروش در تشویق مشتری به خرید است. از دوره مشتری گرایی تاکنون، عملکرد بسته بندی تنها محافظت از محصول نیست و امروزه بسته بندی کارکرد و نقش مهمی در ارتقای فروش محصول بازی می کند. برای بسیاری از محصولات، بسته بندی بهترین و تنهاترین روش جذب مشتری برای خرید یک محصول است. بسته بندی با مشتری ارتباط نمادین برقرار می سازد و به دنبال فراهم کردن راحتی برای مشتری است.

با توجه به اهمیت این مبحث، در این دوره آموزشی که با همکاری دانشگاه بین المللی چابهار و شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان برگزار میشود، برآنیم تا با بیان اصول بسته بندی و تاثیر آن بر بازاریابی، به واحدهای صنعتی برای ارتقای فروش محصولاتشان کمک نماییم.

درباره سخنران این کارگاه آموزشی بیشتر بدانیم:

دکتر اعظم قاسمی

دکتر اعظم قاسمی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد مشهد و عضو هیئت مدیره انجمن علمی بازاریابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشند. ایشان از اساتید با سابقه دوره های مختلف بازاریابی برای بانک تجارت، بانک ملی، بانک شهر، مراکز آموزشی بازرگانی استان های مختلف، سازمان مدیریت صنعتی و در عین حال از مشاوران باتجربه واحدهای خدماتی و صنعتی می باشند.

 

اگر به آشنایی با اصول بسته بندی و تاثیر آنها بر بازاریابی و فروش علاقه مند هستید، شما را به ثبت نام در این دوره آموزشی دعوت می کنیم:

  

ثبت نام

نحوه ثبت نام در این وبینار:

  • برگزاری این کارگاه به صورت کاملا آنلاین می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس از موبایل، یا تب لت، یا لپ تاپ و کامپیوتر متصل به اینترنت استفاده فرمایید.
  • هزینه شرکت در این وبینار آموزشی، 450 هزار تومان به ازای هر شرکت کننده است. شما می توانید از کد تخفیف خود استفاده نموده و “با تخفیف” ثبت نام نمایید (ویژه واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی).
  • برای ثبت نام در این دوره آموزشی بر روی گزینه “ثبت نام آنلاین” کلیک نمایید و مراحل آن را طی نمایید.
  • پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از 30 دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. این دوره آموزشی از طریق محیط کلاس آنلاین skyroom برگزار می گردد و نیازی به نصب نرم افزار ندارد.

برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره آموزشی می توانید با شماره های  09395813361  و  05434288006 با ما در تماس باشید.

برنامه درسی دوره

انواع بسته بندی
چک لیست تصمیم گیری برای بسته بندی محصول
بسته بندی و محافظت از محصول
بسته بندی و اطلاع بخشی از محصول
بسته بندی و حمل و نقل
بسته بندی و چیدمان
بسته بندی و بازاریابی
تحلیل بسته بندی رقبا
تحلیل نگاه مشتریان هدف
طراحی و چاپ بسته بندی
خلاقیت در بسته بندی
تمایز در بسته بندی
قيمت 450,000 تومان شرکت در دوره97 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 هفته, 3 روزها
  • 100 ظرفیت
0 دیدگاه
4 دانشجو
طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان
X