منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سیستم الکترونیکی ثبت سفارشات در واردات کالا

درباره این دوره آموزشی آنلاین بیشتر بدانیم:
سیستم الکترونیکی ثبت سفارشات در واردات کالا، در راستای خدمت رسانی از ابتدای سال ۱۳۸۷ به صورت تدریجی شکل گرفته است و در نهایت در تاریخ ۱۳۸۸/۰۳/۱۹ به صورت صددرصد الکترونیکی شروع به کار کرده است. در این سیستم متقاضیان ثبت سفارش اعم از حقیقی و حقوقی می توانند تمامی مراحل را در سامانه جامع تجارت ایران طی کنند. در این دوره تمامی این مراحل به صورت علمی و عملی آموزش داده می شود.برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره آموزشی تخصصی می توانید با شماره 09395813361 با ما در تماس باشید.

درباره جزییات برگزاری این کلاس بیشتر بدانیم:
1- این دوره آموزشی تخصصی ویژه فعالان اقتصادی و بازرگانان طراحی شده است.
2- ثبت نام و شرکت در این دوره آموزشی کاملا آنلاین می باشد. شما می توانید برای شرکت در کلاس از موبایل، تب لت، لپ تاپ و کامپیوتر متصل به اینترنت استفاده فرمایید.
3- ثبت نام در این دوره آموزشی به صورت کاملا آنلاین می باشد. بدین منظور شما می توانید از لینک زیر استفاده کنید و به درگاه پرداخت متصل شوید. سپس با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، CVV2، تاریخ انقضا و رمز پویا، می توانید به راحتی ثبت نام کنید.
4- پس از واریز وجه از طریق درگاه پرداخت، و تکمیل ثبت نام، اطلاعات شما برای ما ارسال می شود و نام شما به عنوان شرکت کننده در دوره ثبت می شود.
5- پس از ثبت نام، لینک ورود به کلاس مجازی برای شما پیامک می شود و از طریق آن می توانید از 30 دقیقه پیش از برگزاری کلاس، با نام خود، به محیط کلاس آنلاین وارد شوید. این دوره آموزشی از طریق محیط کلاس آنلاین adobe connect برگزار می گردد و لازم است تا از لینک های زیر نسبت به دانلود نرم افزار مربوطه اقدام فرمایید:

 

 

6- تعداد ثبت نام کننده ها محدودیت دارد لذا اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می کنند.
7- در پایان دوره آموزشی، جزوه های مدرسان و پاورپوینت های ارائه شده توسط اساتید برای شما ارسال می شود.
8- پنج روز پس پایان دوره آموزشی، گواهی معتبر حضور در دوره آموزشی، از طرف دانشگاه بین المللی چابهار برای شما ارسال می گردد.

نمونه گواهینامه پایان دوره

9- پس از حضور در دوره آموزشی، شما به مدت یک سال، عضو باشگاه مدیران دانشگاه بین الملل چابهار خواهید بود و به صورت روزانه و هفتگی، جملات و اطلاعات و نشریه های مدیریتی برای شما ارسال خواهد شد.
10- هزینه ثبت نام این دوره تخصصی مدیریتی با تخفیف ویژه فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار 400 هزار تومان خواهد بود. ثبت نام آزاد در این دوره 600 هزار تومان می باشد.
11- این دوره آموزشی آنلاین به مدت 15 ساعت روزهای 19، 20، 21، 22، 23 مهرماه از ساعت 13 تا 16 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

برنامه درسی دوره

افتتاح، تمدید، پیگیری و ویرایش ثبت سفارش
دریافت شناسه فروشنده خارجی (فیدا)
گروه بندی و الویت بندی کالاهای وارداتی
آشنایی با سیستم خرید و فروش ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما
نحوه تأمین ارز واردات در مقابل صادرات
شیوه های بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور در سال 1399

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت 600,000 تومان شرکت در دوره70 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • دسترسی نامحدود
  • 70 ظرفیت
  • گواهینامه دوره
0 دیدگاه
0 دانشجو
طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان
X