منوهای نصب در پنل مدیریت

کارگاه آموزشی حضوری مهارت افزایی ICDL (صد نکته کاربردی و بروز محور)

موضوع: کامپیوتر

عنوان: صفر تا صد  ICDL

کارگاه آموزشی حضوری مهارت افزایی ICDL (صد نکته کاربردی و بروز محور)

  • این روزها رقابت برسر شغل نفس‌گیر شده است. هرچه مهارت‌های بیشتری داشته باشید، شانس‌تان برای پیدا کردن یک شغل خوب، بیشتر می‌شود. بنابراین باید تا می‌توانید رزومه قوی‌تری بسازید و مهارت‌های بیشتری یاد بگیرید. گواهی‌نامه icdl یکی از مدارکی است که می‌تواند وزنه‌ی رزومه‌تان را تا حد زیادی سنگین و پربار کند.
  • اگر بخواهید در یکی از اداره‌ها یا شرکت‌های داخلی استخدام شوید باید آشنایی کافی با کامپیوتر داشته باشید. اگر دوره‌های icdl را بگذرانید، بدون‌شک کسی در مورد مهارت‌های رایانه‌ای‌تان شک نمی‌کند و چند پله از کسی که این گواهی‌نامه را ندارد جلوتر خواهید بود.
  • فرقی نمی‌کند بخواهید ایران بمانید یا از کشور خلرج شوید. درهر حال گواهی‌نامه icdlبه دردتان خواهدخورد. برای کار در خارج از کشور می‌توانید مدرک icdl را ترجمه کنید و همراه‌تان ببرید؛ چون همان‌طور که گفتیم این مدرک در 149 کشور اعتبار دارد و می‌توانید روی کارایی‌هایش حساب کنید.
  • اگر در شرکت یا اداره‌ای کارمند هستید ولی هنوز گواهی‌نامه icdl ندارید، در سریع‌ترین زمان ممکن برای گذراندن این دوره‌ها اقدام کنید؛ چون اگر روزی بخواهید به ارتقای شغلی فکر کنید این مدرک کامپیوتری به کمک‌تان خواهد آمد.
  • جدا از بحث کار و شغل، این آموزش‌ها برای دانش‌آموزان، دانشجویان، خانم‌های خانه‌دار و… هم مناسب است. قرار نیست مهارت‌های icdl فقط به درد کارمندان بخورد. حتی اگر جزء کسانی هستید که گاهی گذرتان به کامپیوتر می‌افتد باز هم از مزایای این دوره‌ها بهره خواهید برد. در همین راستا دانشگاه بین المللی چابهار با همکاری سازمان  فنی حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ، بر آن است تا در این کارگاه  صفر تا صد آموزش ICDL را بیان نماید.

 

تاریخ21 تیر ماه 1402
زمانساعت 13 تا 17
هزینه دوره1،200،000 تومان
گواهینامههمراه با اعطای گواهینامه پایان دوره معتبر از سازمان فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان و وزارت علوم تحقیقات و فناوری
محل برگزاریدانشگاه بین المللی چابهار

ثبت نام

نحوه ثبت نام:

  • برای ثبت نام در این دوره آموزشی بر روی گزینه “ثبت نام آنلاین” کلیک نمایید و مراحل آن را طی نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره این دوره آموزشی می توانید با شماره های 09150440515  و  05434288006 با ما در تماس باشید.

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !
قيمت 1,200,000 تومان شرکت در دوره56 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 هفته, 3 روزها
  • 60 ظرفیت
0 دیدگاه
22 دانشجو
طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان