منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ارتقای رتبه ی علمی دانشگاه بین المللی چابهار در پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

مدیر پژوهشی دانشگاه بین المللی چابهارگفت:با توجه به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی انجام شده در چندماه اخیر و ثبت اطلاعات در مقایسه با سال گذشته در شاخص های رتبه بندی، رتبه ی دانشگاه در سال ۹۹درپایگاه مرجع دانشگاههای ایران به آدرس uniref.ir از 131 به ۹۸ در بین دانشگاههای دولتی و از 641 به  305 در بین کل دانشگاههای کشور رسیده است.
به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزادچابهار ملوک. خاتون بزرگزاده افزود: مهمترین فاکتورهایی که در رده‌بندی‌ها دانشگاه‌ها مدنظر قرار می گیرند تولید مقالات پژوهشی، برگزاری دوره های و وبینارهای کارآفرینی و آموزشی کوتاه مدت، میزان شهریه در مقایسه با رقبا، ارتباط با کارفرمایان و تعداد دانشجویان و کیفیت آموزشی، برگزاری سمینارها و نشست ها و بروز رسانی اطلاعات و اخبار دانشگاه می باشد.
بزرگ زاده اضافه کرد:هرکدام از این عاملها در شاخص های رتبه بندی دارای ضریب خاصی می باشد که بهبود آن سبب ارتقای رتبه دانشگاه می شود که در معرفی و تبیین جایگاه دانشگاهها در سطح ملی و بین المللی اهمیت بسیاری دارد.
وی خاطرنشان ساخت:باتوجه به این شاخص ها و با ادامه ی روند رو به پیشرفت  با همکاری و همدلی اساتید و مدیران امید است این دانشگاه همچنان به برنامه‌ها و ماموریت‌های علمی خود پایبند و با تدوین راهبردها و ماموریت ها بهترین مسیر را جهت ارتقای علمی و پژوهشی در پیش بگیرد.
ژانویه 11, 2021

0 پاسخ به "ارتقای رتبه ی علمی دانشگاه بین المللی چابهار در پایگاه مرجع دانشگاههای ایران"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط ویداسیستم ایرانیان
X